wtorek, 26 lipca 2016

29 m. kw. z narożną kanapą, jadalnią i oddzielną sypialnią


Aż trudno uwierzyć, że to mieszkanie ma tylko 29 m. kw. Zmieścił się tutaj stół, przy którym mogą usiąść 4 osoby i duża narożna kanapa. Oprócz tego, oddzielna sypialnia. Jak to możliwe? 

Po pierwsze, świetny układ pomieszczeń i połączenie pokoju dziennego z kuchnią i jadalnią. Po drugie, jasne i stonowane kolory ścian, mebli i dodatków. Po trzecie, najprawdopodobniej kosztem łazienki powiększone zostały pozostałe pomieszczenia.

Mogą cię również zainteresować te aranżacje: 2-pokojowe 28,5 m. kw. oraz 28 m. kw. z antresolą i miejscem na rower.  

    

Zwróćcie również uwagę na świetne rozwiązanie do małych powierzchni (i nie tylko): genialna półka czy właściwie regał tuż przy wejściu po prawej stronie. Nie tylko wyznacza on umowną granicę między pokojem dziennym a przedpokojem, ale też stanowi praktyczny mebel łączący 2 funkcje: wieszak na kurtki + półka na buty (z jednej strony) oraz (z drugiej strony) dodatkowe miejsce do przechowywania w pokoju dziennym.

Myślę, że wykonanie takiego mebla nie byłoby większym wyzwaniem dla niejednego majsterkowicza. Wystarczą drzwi pomalowane na kolor ścian, zamontowanie półek po obu ich stronach i przymocowanie takiego mebla do ściany.
Źródło

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz