niedziela, 3 stycznia 2016

6 x antresola (różne metraże)

ANTRESOLA + GARDEROBA

I mieszkanie: 26 m. kw., jednopokojowe z tarasem, oddzielna kuchnia z jadalnią, garderoba pod częścią sypialni (na niezabudowanej antresoli), do której prowadzą schody.
Źródło

II mieszkanie: 31 m.kw., jednopokojowe, kuchnia+jadalnia połączone z salonem (przedzielona regałem), wydzielone miejsce do pracy w przedpokoju, garderoba pod całą powierzchnią sypialni (na niezabudowanej antresoli), do której wchodzi się po drabinie.

Źródło

III mieszkanie: 35 m. kw., jednopokojowe z małym balkonem, oddzielna kuchnia, jadalnia wydzielona w pokoju dziennym, zabudowana antresola z sypialnią, do której wchodzi się po schodach, garderoba zajmuje prawie całą powierzchnię pod antresolą, druga garderoba z wejściem od strony salonu.


Źródło

IV mieszkanie: 36 m. kw., jednopokojowe, oddzielna kuchnia z jadalnią, dwie pojemne garderoby, jedna pod częścią zabudowanej antresoli z sypialnią, do której wchodzi się po drabinie-schodkach, druga we wnęce w salonie.


Źródło

ANTRESOLA + BIURO

Mieszkanie 35 m. kw. z dużym balkonem, sypialnia na antresoli, do której wchodzi się po drabinie, pod niezabudowaną antresolą część biurowa, oddzielna kuchnia, jadalnia w salonie, oddzielna garderoba z wejściem z przedpokoju.
Źródło

ANTRESOLA + JADALNIA

Mieszkanie 35 m. kw. z częścią jadalnianą pod całą antresolą, komfortowa sypialnia na częściowo zabudowanej antresoli, do której wchodzi się po schodach-drabinie, oddzielne wc i prysznic (wejście z pokoju dziennego), kuchnia bez okien, funkcję garderoby pełni ciąg szaf w przedpokoju.


Źródło

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz