poniedziałek, 18 stycznia 2016

2 x 36 m kw.


Komfortowe, dwupokojowe mieszkanie, bardzo jasne (m. in. dzięki oknom wykuszowym i jasnej kolorystyce tkanin obiciowych oraz mebli). Ciekawe pasiaste wzory na meblach wypoczynkowych w części dziennej. Wzór powtarza się na drzwiach do łazienki i na tapecie w sypialni. Pomysłowe wykorzystanie przestrzeni pod parapetem w kuchni - płytka, zabudowana szafka. W małej łazience zmieściła się nawet wysoka stojąca szafka na przypory łazienkowe.

  

Źródło

Dominujący kolor w tej aranżacji to biel, plus odrobina szarości i czerni. Połączenia pokoju dziennego z częścią kuchenną to świetne rozwiązanie optycznie powiększające małą przestrzeń. Dobrze przemyślane zostało również ustawienie okrągłego stołu i krzeseł, w centralnej części pokoju (a nie np. pod ścianą). 

Ciekawa szafka narożna w przedpokoju - idealny pomysł do małych metraży. Oddzielna garderoba - zawsze mile widziana. Mieszkanie wydaje mi się jednak zbyt sterylne (jak na mój gust), ożywiłabym je przynajmniej kilkoma dodatkami w bardziej wyrazistych kolorach.
  

Źródło

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz