środa, 23 grudnia 2015

3 x dwupoziomowe M2 (różne metraże)


I - 28 m. kw. Ciekawy pomysł. Na tak małym metrażu rozdzielono sypialnię od reszty mieszkania, umieszczając ją na pierwszym piętrze. Uroku dodają aranżacji jasne kolory i meble o prostej formie. Po więcej inspiracji na dwupoziomowe mieszkanie, klikajcie tutaj.

  Źródło

II - 52 m. kw. (40 + 12). (W ramach wyjątku, bo aranżacja ma więcej niż 45 m. kw., a kto czyta bloga, wie, że standardowo opisywane są mieszkania nieprzekraczające tego metrażu). Mimo, że poniższe M2 posiada skosy, zostało świetnie zagospodarowane. Szczególnie podoba mi się zabudowa łazienki (ciąg szafek i urządzeń po jednej stronie ściany) i klasyczne połączenie: czerń + biel + drewno.
  


Źródło

III - 56,5 m. kw. (38,5 + 16). (Również w ramach wyjątku.) Kto nie marzy o takim przestrzennym pokoju dziennym... i jeszcze te wysokie okna i sufit... W tej aranżacji sypialnię przeniesiono do części piwnicznej. Prowadzą do niej schody, jak z bajki (lub co najmniej średniowiecznej wieży:). "Tak" dla mocnych akcentów kolorystycznych (pomarańcz i czerwień), "nie" dla wypchanych zwierząt.

 
  


  

Źródło

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz