czwartek, 2 kwietnia 2015

Jak pomysłowo wykorzystać 32 m.kw.?


Na początek piękne mieszkanie o powierzchni 32 m.kw. Uwielbiam takie połączenie bieli oraz starych i nowoczesnych mebli i dodatków. Plus trochę koloru dla ożywienia całości. 


Prosty, szybki i bardzo tani patent na szafki ze skrzynek. Wystarczy je odpowiednio pomalować i ułożyć lub przymocować do ściany.


Rozkładane meble, tj. stół w części jadalnej, to zawsze dobre rozwiązanie do małych powierzchni. A jeśli ma jeszcze szufladę, półkę lub schowek, tak jak ten, to mebel idealny.


Niewątpliwie dużą zaletą tego mieszkania jest wysoki sufit, który daje większą możliwość zagospodarowania ścian. Tutaj nie jest jednak w pełni wykorzystany (np. przestrzeń nad kanapą).


Ciekawe zestawienie kolorystyczne: biel ścian i większości mebli kontrastuje z ciemnymi deskami podłogowymi. Ciemne akcenty pojawiają się też w kuchni w postaci płytek. Całość daje wrażenie harmonijnego wnętrza, w którym żaden kolor nie dominuje. Poza tym, duży plus za dodatek zieleni - kwiaty ożywiają i ocieplają wnętrze.


Jednak za mało w tym mieszkaniu miejsca do przechowywania, np. małej szafki na buty w przedpokoju lub choćby większej ilości wieszaków.


Mikroskopijne łazienka i wc. Podoba mi się, że są rozdzielone - to bardzo praktyczne rozwiązanie.


I jeszcze rzut oka na część dzienną. Pięknie, prawda? :)


Źródło zdjęć

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz