sobota, 4 kwietnia 2015

Aranżacja kawalerki 19 m.kw. + zakupy


Takie małe, ale bardzo funkcjonalne. Popatrzcie:


W tym mini mieszkaniu są wszystkie podstawowe meble/strefy: sofa z funkcją spania, stoliki kawowe (nawet dwa), jadalnia, całkiem dużo miejsca do przechowywania (szafka obok okna, szafki wiszące nad sofą, półka nad stołem, parapet i duża biała szafa wnękowa - widać ją na ostatnim zdjęciu). 


Całość nie wygląda przytłaczająco. Wszystko dzięki zastosowanym kolorom: przewadze bieli, jasnemu odcieniowi drewna i niewielkiej liczbie kolorowych dodatków. 
Mała kuchnia ma wszystkie niezbędne sprzęty. Jest nawet lodówka pod płytą grzejną. Za blat roboczy może służyć stół. Świetnym pomysłem jest narożna otwarta szafka.W łazience wystarczyło miejsca na kabinę prysznicową. Za mało tu jednak szafek/półek, np. szafki pod umywalką na środki czystości, ręczniki czy przybory toaletowe.

Źródło zdjęć

Poniżej, znalezione przeze mnie, wybrane meble i dekoracje z tej aranżacji:

1. biały stół Melltorp (Ikea), 75 cm x 75 cm, cena: 99,99 zł.


2. sofa z funkcją spania Hagalund (Ikea). 150 cm x 86 cm x 91 cm, cena: 1099 zł.


3. lampa wisząca Fillsta (Ikea), cena: 59,99 zł.


4. białe krzesło (Farmazone), cena: 169 zł.


5. szafki wiszące i stojąca pochodzą z serii Besta (Ikea).

Źródła zdjęć 1-4: Ikea i Farmazone. A tutaj jeszcze inna kawalerka o takim samym metrażu.

1 komentarz:

  1. W moim małym mieszkaniu 26 m zamontowałem pawlacz opuszczany automatycznie MasterJuruś wygląda jak półka na LED ale naciskam przycisk i zjezdza z pod sufitu sporych rozmiarów schowek, ładuje różne rzeczy i ponownie naciskam przycisk i wszystko jedzie do góry.

    OdpowiedzUsuń